TEHNILINE TEAVE

Kohalikust arhitektuurist inspireerituna oleme loonud maja välisfassaadi, mis harmoneerub piirkonna infrastruktuuriga. Pisiasjadeni läbi mõeldud sisekujundus ja kvaliteetsed materjalid ei jäta kedagi ükskõikseks.

VIIMISTLUS

Siseviimistluseks on kasutatud vaid premium-klassi kvaliteetmaterjale: naturaalne tammeparkett, Itaalia plaadid, Hansgrohe sanitaarseadmed. Hinna sees on firma Kraus Köögid köögimööbel väärtuses 2000 eurot.

MAJA KONSTRUKTSIOON

Korterelamu on lintvundamendil kivimaja. Vahelaed on tehtud raudbetoonplaatidest. Välisseinad on laotud plokkidest COLUMBIA 190. Korteritevahelised seinad on ehitatud nii kipsplaatidest kui AEROC-plokkidest.

VÄLISFASSAAD

Välisfassaadi elemendid harmoneeruvad üksteisega heledas värvigammas, luues ühtse ansambli. Et luua hoonest terviklik pilt, on arhitekt katuse, fassaadi ja sokli toonide kombinatsioonid hoolikalt läbi mõelnud. Maja fassaad on tehtud kvaliteetsetest viimistlusmaterjalidest: hele krohv Caparol ja hall lehtmetall.

HELIISOLATSIOON

Korteritevahelised seinad vastavad heliisolatsiooni nõuetele. Need on ehitatud COLUMBIA 240 plokist, valatud betooniga ja krohvitud mõlemalt poolt seina.

KÕRGED LAED

Avaruse ja mugavuse tunne on saavutatud tänu 2700 mm kõrgustele lagedele.

TUBADEVAHELISED UKSED

Korterites on eritellimusel valmistatud mittestandardse kõrgusega 2300mm uksed, millel on sisehinged ja magnetlukud. Parema heliisolatsiooni saavutamiseks on uksed täielikult täidetud MDF-ga, ümber ukse on tihenduskumm. Uksed sulguvad pehmelt ja mõnusalt.

KÜTE

Korterites on põrandaküte. Iga toa temperatuur seadistatakse eraldi andurite abil. Maja köetakse keskküttega.

VENTILATSIOON

Majas hoitakse õiget mikrokliimat ja tagatud on värske sooja õhu juurdevool tänu ventilatsiooni sissepuhke - ja väljatõmbeagregaadile.

SAUN

Saunas on seinaanduriga keris ja temperatuuri regulaator. Sauna uks ja seinad on klaasist. Seinad ja saunalavad on tehtud haavapuust.

VANNITUBA JA WC

Vannitoa seinad ja põrand on kaetud Itaalia keraamiliste plaatidega. Sanitaarseadmed on Laufenilt, Hansgrohelt.

SIDE

Igas korteris on fiiberoptiline kaabel edasiseks ühenduseks kiire interneti pakkujaga Telia.

Energiatõhusus A

Majal on energiatõhususklass A. Katusel on päikesepaneelid. Aknad tagavad kõrgeima energiatõhususklassi. Ventilatsiooni sissepuhke- ja väljatõmbeagregaat soojusenergia taaskasutamisega.
Menüü
x
Villardi Butiigi kahekorruselise penthouse ostul kehtib lisasoodustus 20 000 €!
Neljatoalise korteri ostul saad sisustuskrediiti 10 000 € väärtuses!