INTERJÖÖR

Milline on ideaalne interjöör? Kas selline, mis pääseb klantsajakirja kaanele või kogub Instagramis kõige rohkem laike? Oleme kindlad, et ideaalne saab olla ainult selline interjöör, mis meeldib just teile ja kus just teie tunnete end mugavalt.

INTERJÖÖR

Esteetika esimesest kuni viimase noodini.

Milline on ideaalne kodu? Koht, kus lapsed naeravad, valitseb õdusus ja harmoonia. Villardi Butiikmajas püüdsimegi luua just sellise atmosfääri. Selleks töötasime koos disaineriga välja 2 viimistluspaketti: tumedates ja heledates toonides viimistlus, mis näitab omanike stiili ja iseloomu.

Nii loob heledates toonides viimistluse pakett Toscana ruumi kergust ja seob kõik interjöörielemendid tervikkompositsiooniks, samas kui tumedates toonides viimistluse pakett Sicily annab teie korterile trendika ja stiilse lahenduse.

P.S. Kõikide kujutiste eesmärk on reklaamida ja need võivad sisaldada ebatäpsusi.

SISEVIIMISTLUSPAKETT
TOSCANA

Itaalia Toscana piirkond on maailmas kuulus oma marmorikarjääride poolest. Aadressil Villardi 27 asuvas majas oleme taasloonud hubase Itaalia atmosfääri. Rustikaalne valgendatud tammeparkett sobib hästi vannitoa heledate marmorit imiteerivate Itaalia plaatide ja esiku tumedate plaatidega. Heleda sisekujundusega sobivad suurepäraselt valged pistikupesad, valgustid ja lülitid.

Vannitubades olevad Laufeni (Šveits) ja Hansgrohe (Saksamaa) sanitaarseadmed ühendavad endas kvaliteeti ja elegantsi. Valides oma korteri kujunduseks Toscana viimistluspaketi, valite harmoonia ja esteetika.

Tikkurila Symphony Ii F486
D’imolathe Room Stavp6
Wicanders Tamm Rustic
Antique Pantheon Marble
Schneider, Round LED
Ferro Door CPL, Icona R
Grohe Euphoria, Balteco Forma
Laufen Pro, Grohe Cosmopolitan, Hansgrohe
SISEVIIMISTLUSPAKETT
Sicily

Sitsiilia vulkaanilistest mustadest randadest inspireerituna oleme loonud tumedates toonides viimistluse paketi. Mustad pistikupesad, valgustid ja ukselingid sobivad ideaalselt heledate seintega.

Kalasabamustrilise naturaalse tammeparketi ja tumehallide Itaalia plaatide kombinatsioon loob teie korterisse ainulaadse ja

stiilse lahenduse. Vannitubades olevad Laufeni (Šveits) ja Hansgrohe (Saksamaa) sanitaarseadmed ühendavad endas kvaliteeti ja elegantsi. Valides Sicily viimistluspaketi, teete panuse oma korteri stiilsele ja tänapäevasele disainile.

Laufen Pro, Grohe Cosmopolitan, Hansgrohe
Grohe Euphoria, Balteco Forma
Ferro Door CPL, Icona R
Schneider, Round LED
Ego Trame Grigio Nat.rett
Jawor Tamm Rustic
Ego Grigio Nat.rett
Tikkurila Symphony Ii F486
Menüü