ARENDAJA

Meie meeskond ei koosne lihtsalt töötajatest, kes täidavad täpselt oma ülesandeid. Need on inimesed, kes panevad projekti oma südame ja hinge. Ainult kõigi meeskonnaliikmete koordineeritud töö viib kvaliteetse tulemuseni. Krauss Kinnisvara paneb oma majades rõhku kvaliteedile. See ei puuduta ainult ehituse, vaid ka keskkonna kvaliteeti. Just seda tähendabki meie ettevõtte slogan «head kodud headele inimestele».

KRAUSS
kinnisvara OÜ

Ettevõte põhineb kohalikul kapitalil, see on alates 2008. aastast edukalt tegutsenud kinnisvaraarenduse ja -ehituse valdkonnas Balti riikides.

Ao 2 , 10100 Tallinn
Tel: 56 85 58 14
info@krausskinnisvara.ee
www.krausskinnisvara.ee

Kraussi ajalugu ulatub aastasse 1926, mil Austria arhitekt Werner Krauss asutas arhitektuuribüroo Krauss Eigenschaft. Oleme tema algatusi jätkanud ning alates 2008. aastast loonud maju ja elamukomplekse Eestis ning Lätis. Nii sündis Krauss Kinnisvara.

Viimastel aastatel oleme keskendunud ridaelamute ehitamisele, mis on leidnud meie ostjate seas laialdast vastukaja. Meie majad on peensusteni läbi mõeldud ja loodud mugavaks eluks. Kõik meie ettevõtte ehitatud majad on energiatõhususklassiga A.

INIMESED, KES SELLE
PROJEKTIGA TÖÖTASID

ALEKSANDR

Üldine juhtimine ja koordineerimine
Oma karjääri alustas ta, kui õppis Tallinna tehnikaülikoolis ehitusinseneriks. Ettevõttes lahendab ta kõiki olulisemaid organisatsioonilisi ja strateegilisi küsimusi: eesmärkide seadmine, projektianalüüs ja maavalik, investeeringud ja personalivalik. Vabal ajal tegeleb Aleksandr selliste spordialadega nagu triatlon, ironman, paraplaaniga lendamine, mida ta peab omamoodi meditatsiooniks.

МARK

Idee ja kontseptsiooni loomine
Mark on lõpetanud Tallinna kõrgema tehnikakooli ja Eesti kunstiakadeemia. Ta on õppinud ka Austria ja Soome ülikoolides. Markil on Eesti juhtivates arhitektuuribüroodes töötamise kogemus, samuti Saaremaal linna- ja vallaarhitektina töötamise kogemus. Mark on saanud arhitektuuriauhindu nii Eestis kui ka välismaal. Mark on hingelt kunstnik ja loomult perfektsionist. Krauss Kinnisvaras vastutab ta arendusprojektide kontseptsiooni väljatöötamise eest.

ALEKSANDR

Projekteerimise juhtimine
Aleksandr lõpetas TalTechi magistrantuuri 2010. aastal. Oma karjääri alustas ta energiaobjektide arenduse projektijuhina, seejärel jätkas projektide juhtimisega arhitektuuribüroos KOKO. Aleksandr hindab oma töös järjepidevust, korda ja organiseeritust. Krauss Kinnisvaras vastutab ta projektide arendamise eest. Kolleegid hindavad Aleksandris vastutustundlikkust ja vastutulelikkust.

MIHHAIL

Projektijuhtimine
Mihhail on ehitusvaldkonnas töötanud alates 2010. aastast. Ta täiendas end sellistes ettevõtetes nagu Luxidor Baltic, Hades Geodeesia, Nordlin Ehitus. Krauss Kinnisvaras vastutab ta planeerimise, projektitegevuste koordineerimise, erinevate osapooltega suhtlemise eest. Kolleegid hindavad tema suurepärast organiseerimisoskust, täpsust ja huumorimeelt.
Menüü