ARENDAJA

Meie meeskond ei ole lihtsalt töötajad, kes täidavad selgelt oma ülesandeid. Nad on inimesed, kes armastavad oma tööd ja panevad igasse projekti oma südame ja hinge. Nende koordineeritud töö, loomingulised ideed ja täielik pühendumine aitavad meil luua kodusid, kus inimesed soovivad elada.

ARENDAJA

Meie meeskond ei ole lihtsalt töötajad, kes täidavad selgelt oma ülesandeid. Nad on inimesed, kes armastavad oma tööd ja panevad igasse projekti oma südame ja hinge. Nende koordineeritud töö, loomingulised ideed ja täielik pühendumine aitavad meil luua kodusid, kus inimesed soovivad elada.

KRAUSS kinnisvara OÜ

Ettevõte põhineb kohalikul kapitalil, see on alates 2008. aastast edukalt tegutsenud kinnisvaraarenduse ja -ehituse valdkonnas Balti riikides.

Vesilennuki 18, 10415 Tallinn

Tel: +372 5307 0308
info@krausskinnisvara.ee
www.krausskinnisvara.ee

KRAUSS Kinnisvara Ehitus – Alates aastast 2008 ehitame Balti riikides ridaelamuid ja korterelamuid, tuginedes Werner Krauss kvaliteedi standartidele. 

Werner on Krauss Eigenschaft’i asutaja ja üks 20. sajandi kuulsamaid Austria arhitekte. Tuginedes oma pärandile ja kasutades uusi tehnoloogiaid, loome mugavat keskkonda linnaelu jaoks.

Krauss hooneid iseloomustab esteetika ja funktsionaalsus. Meie peenhäälestatud ehitusprotsessid ja geniaalne arhitektide meeskond võimaldavad meil ehitada kodusid kiiresti ja hästi.

Viimastel aastatel oleme keskendunud avarate ridaelamute ning hubaste boutique-kodude ehitamisele kesklinnas.

Mitmesugused läbimõeldud planeeringud, mugavad asukohad ja A-klassi energiatõhusus muudavad meie kodud ideaalseks mugavaks elamiseks linnas.

INIMESED, KES SELLE
PROJEKTIGA TÖÖTASID

ALEKSANDR

Üldine juhtimine ja koordineerimine
Aleksandri karjäär algas Tallinna Tehnikaülikoolis ehitusinseneriks õppides. Ettevõttes tegeleb ta kõigi organisatsiooni puudutavate oluliste strateegiliste küsimustega: eesmärkide seadmine, projektide analüüsimine ja kruntide valimine, investeeringud ning personali värbamine. Vabal ajal tegeleb Aleksander triatloniga, osaleb Ironmani võistlustel ja armastab lennata paraplaaniga, mida peab omamoodi meditatsiooniks.

МARK

Idee ja kontseptsiooni loomine
Mark on lõpetanud nii Tallinna Tehnikakõrgkooli kui ka Eesti Kunstiakadeemia. Lisaks on ta õppinud Austria ja Soome ülikoolides. Margil on töökogemus Eestis juhtivates arhitektuuribüroodes, kesklinna linnaosa arhitektina kui ka Saaremaa vallaarhitektina. Ta on pälvinud arhitektuuri valdkonnas auhindu nii Eestis kui ka välismaal. Mark on hingelt kunstnik, loomult perfektsionist. Krauss Kinnisvaras vastutab ta arendusprojektide kontseptsioonide välja töötamise eest.

ALEKSANDR

Projekteerimise juhtimine
Aleksandr lõpetas TalTech magistrantuuri 2010. aastal. Alustas ta enda karjääri energia rajatiste arenduste projektijuhina seejärel jätkas karjääri arhitektuuribüroos KOKO projektijuhtimises. Aleksandr hindab töös järjepidevust, korda ja organiseeritust. Krauss Kinnisvaras vastutab Aleksandr ettevõtte arendusprojektide eest. Kolleegid hindavad Aleksandrit tema vastutustundlikkuse ja vastutulelikkuse eest.

MIHHAIL

Projektijuhtimine
Mihail on ehitusvaldkonnas töötanud alates 2010. aastast. Oma oskusi omandas ta sellistes ettevõtetes nagu Luxidor Baltic, Hades Geodeesia, Nordlin ehitus. Krauss Kinnisvaras vastutab ta projektijuhtimisega seotud ülesannete eest – projekti tegevuste planeerimine, koordineerimine, suhtlus erinevate osapooltega. Kolleegid hindavad Mihaili suurepärast korraldusoskust, täpsust ja huumorimeelt.
Menüü
x
Villardi Butiigi kahekorruselise penthouse ostul kehtib lisasoodustus 20 000 €!
Neljatoalise korteri ostul saad sisustuskrediiti 10 000 € väärtuses!